SKUTECZNE WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Jak mówić aby cię słuchano?

Jak pozbyć się paraliżującej tremy przed występami?

Jak uzyskać spójność między tym co mówisz a mową ciała?

Jak sprawić aby słuchano cię z zachwytem?

Jak pozbyć się – „muszę dobrze wypaść”?

Jak wrócić do bycia sobą i nie zakładać masek?

Jak nauczyć się stand upu?

ZAREZERWUJ MIEJSCE

WYSTĘPUJESZ CODZIENNIE OD KIEDY SIĘ URODZIŁEŚ

– CO ZROBIĆ ABY MÓWIĆ Z PASJĄ, CHARYZMĄ , PORYWAĆ ZA SOBĄ TŁUMY?

Dlaczego tak się dzieje, że niektórzy ludzie wychodzą na scenę, a publiczność natychmiast jest oczarowana i nagradza ich oklaskami na stojąco?


A Ty wychodząc na scenę masz pełne gacie, trzęsiesz portkami, nie wiesz gdzie schować ręce, jak stać, jak się poruszać, ja wydobyć głos z siebie i myślisz tylko o tym jak najszybciej dać nogę i uciec?

NIE CZEKAJ NA CUD

– CUD ZAISTNIEJE GDY RUSZYSZ Z MIEJSCA PODNOSZĄC 4-LITERY. WEŹ SIĘ DO ROBOTY, DZIAŁAJ !

Przyjdź na szkolenie na którym dostaniesz wszystko TO czego potrzebujesz, aby stać się wspaniałym, wyjątkowym człowiekiem, takim jakim byłeś w dniu narodzin. Takim, który swoimi występami przyciągnie nowych wspaniałych ludzi w biznesie i życiu prywatnym!

ZAREZERWUJ MIEJSCE

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ

NA SZKOLENIU?

Jak mówić wyraźnie, używać barwnej artykulacji, nadawać charakteru i energii swojej komunikacji


W jaki sposób stosować interpretację, moc pauzy i umiejętność jej zastosowania, w jaki sposób oczarować słuchającego


W jaki sposób budować emocje w sobie i wywoływać je w grupie


W jaki sposób rozpoczynać i kończyć wystąpienie


Jak korzystać z potencjału głosu – poznasz moc szeptu, wykorzystasz głośne mówienie po krzyk


Jak mówić poprawnie, czysto z fachową i pewną dykcją

Dowiesz się jak prawidłowo korzystać z mowy ciała tak aby była spójna z Tobą


Jak pokonać indywidualne przeszkody, które utrudniają realizację własnych celów, takie jak trema i jej brak przed wystąpieniem, brak emocjonalnej elastyczności, brak kreatywności


Nauczysz się prezentować siebie w taki sposób abyś długo zapadł w pamięci słuchaczy


Dowiesz się czym jest charyzma i jak ją rozwijać


Będziesz wygłaszał mowy wielkich tego świata


Nauczysz się podstaw stand up'u

KILKA SŁÓW

O PROWADZĄCYM

Jan Grzesiak - mój tata - poprosił mnie o testymonial. To trudne zadanie, bo nie umiem na niego spojrzeć obiektywnie. Szewc sam bez butów chodzi - bycie coachem dla innych jest 1000x łatwiejsze niż dla własnej żony, tak jak oddzielenie się od roli syna, gdy publicznie mówi się o własnym ojcu, stanowi wyzwanie.


Nawet więc nie będę próbował tego zrobić. Ale za to opowiem Wam, co by się nie wydarzyło, gdyby Jan Grzesiak nie był moim ojcem.


Po pierwsze, nie byłoby mnie na świecie. A jest trochę osób, które chcą bym na świecie był:-)


Po drugie, nie miałbym bezpośredniości w relacjach z innymi. Mówienie ludziom tego, co się naprawdę czuje, jest podstawą empatii i dobrej komunikacji.


Po trzecie, nie pokochałbym sceny. Aktorstwo, pokazywanie emocji, wchodzenie w role, psychodrama, dykcja, gestykulacja konstytuują obok psychologii mój zawód. To dzięki niemu w lwiej części wychodzę na sceny przed tysiące ludzi i mam nieziemską frajdę.


Po czwarte, nie miałbym dystansu do siebie i poczucia humoru. I choć pod kątem robienia jaj do pięt mu nie dorastam, to i tak radość i spontaniczność są mi doskonale znane. To dzięki niemu.


Czasem chcemy zmienić naszych rodziców, by pasowali do naszego idealnego o nich wyobrażenia. Wtedy ich nie akceptujemy i nie możemy kochać takimi, jakimi są. Ja też wpadłem w tę pułapkę. Dobrze, że dziś już w niej nie jestem. Po prostu się cieszę, że jest, o wiele mniej się zastanawiając, jaki jest i jaki rzekomo powinien być.

...gdyby Jan Grzesiak nie był moim ojcem......


nie miałbym bezpośredniości w relacjach z innymi. Mówienie ludziom tego, co się naprawdę czuje, jest podstawą empatii i dobrej komunikacji.. nie pokochałbym sceny.


Aktorstwo, pokazywanie emocji, wchodzenie w role, psychodrama, dykcja, gestykulacja konstytuują obok psychologii mój zawód.


To dzięki niemu w lwiej części wychodzę na sceny przed tysiące ludzi i mam nieziemską frajdę...nie miałbym dystansu do siebie i poczucia humoru.


I choć pod kątem robienia jaj do pięt mu nie dorastam, to i tak radość i spontaniczność są mi doskonale znane.


To dzięki niemu...

Wtedy dopiero można doceniać dobre cechy rodziców. Jankowy ekstrawertyzm, którym zaraża innych. Wrażliwość do kwadratu. Spektakularne umiejętności sceniczne z racji wykonywanego zawodu i wykształcenia aktorskiego. Zadziwiającą synergię psyche i dramy, uczącą jego podopiecznych ekspresji emocji, panowania nad ciałem, występów scenicznych. Poczucie humoru, które rozśmiesza do łez. Miłość do wnuczki Adriany. A nawet błędy, które on popełnił, przez co nie musiałem popełniać ich ja.


Gdy pisałem te słowa, zastanawiałem się, czy umieścić tu adres jego niedawno otwartego FanPage'a Jan Grzesiak. Po chwili do mnie coś dotarło... Potrafię z czystej życzliwości i chęci dzielenia się czymś dobrym opowiadać Wam o restauracjach, w których dobrze mnie nakarmili, książkach, które czytałem czy ludziach, od których się wiele nauczyłem, a w stosunku do własnego ojca miałbym być bardziej krytyczny? I zdałem sobie sprawę, ile razy my, dorosłe już dzieci, mamy większe wymagania od naszych "starych", niż od niewiele znaczących znajomych. I zapominamy o fundamentalnej wdzięczności, jeśli nawet nie za konkretne rzeczy, to za tę najważniejszą... Że gdyby nie oni, to nie czytalibyśmy teraz tego tekstu. A jednak, czytamy. Bo żyjemy. Bo jesteśmy. Dzięki nim, jesteśmy.


Tak więc nie popełnię tego błędu. W zamian zrobię coś, z czego mój ojciec się ucieszy i co go wzruszy. Coś, co powinien powiedzieć każdy z nas przy najbliższej okazji Świąt Wielkiej Nocy.


Tato, dziękuję Ci.

Mateusz Grzesiak

OPINIE

O SZKOLENIU

Zajęcia Janka to niezwykły proces, dzięki któremu nauczyłam się przełamywać bariery. To jak się otworzyłam emocjonalnie podczas warsztatów przeszło moje oczekiwania. Zbudowałam pełną odwagę do wystąpień publicznych. Odkryłam w sobie moc w kontaktach z ludźmi w wywoływaniu stanów emocjonalnych. Zwiększyłam dystans do samej siebie, dzięki temu prowadząc trzydziestoosobową firmę buduję o wiele lepsze relacje z pracownikami i potrafię mądrzej nimi zarządzać. Jestem bardzo wdzięczna Jankowi za swobodę i spokój, który mam podczas ważnych spotkań biznesowych, w których w grę wchodzą duże pieniądze. Dzięki temu moja firma osiąga coraz lepsze wyniki finansowe.

— Agnieszka Fiedler – 26 lat,

współwłaściciel firmy Studio Print, szczęśliwa mama i żona

Nie wiedziałem nigdy jak mam opowiadać kawały. Niemal zawsze je paliłem i się ośmieszałem. Na Warsztatach Aktorskich, a później na coachingu indywidualnym Janek pokazał mi, jak zbudować dystans do siebie, nauczyłem się śmiać z siebie i jak tworzyć swoje własne kawały. Zyskałem ogromny luz nie tylko w pracy, która zawsze mnie stresowała, ale zacząłem być duszą towarzystwa.

— Marek, 28 lat

— Rafał Sałkiewicz - 23 lata,

Zawsze miałam problemy z byciem w grupie i bawienia się ze wszystkimi. Nie wiedziałam jaka mam być. Gdy zaczęłam pracować z Jankiem na coachingu indywidualnym odkryłam w sobie naturalny styl, dzięki któremu mam spokój i swobodę podczas spotkań ze znajomymi i na spotkaniach biznesowych.

— Basia, 44 lata

Dzięki temu, że trafiłem do Janka pokonałem niepewność przed wystąpieniami publicznymi.Jest to część mojej pracy i nigdy nie udawało mi się wyzbyć stresu. Po Warsztatach Aktorskich całkowicie to zniknęło. Dzięki Janku za to, że nauczyłeś mnie poprawnej wymowy. Jestem teraz spokojny o to, że ludzie mnie zrozumieją. Luz i swobodę wprowadziłem też do kontaktów prywatnych i czerpię teraz ogromną przyjemność z poznawania nowych ludzi. Dzięki występom aktorskim odblokowałem swoje ograniczenia.Uwielbiam pracować z Jankiem ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych zajęć aktorskich jest tu mnóstwo praktyki, ćwiczeń, ale bez żyłowania i ciśnienia. Janek wprowadza mnóstwo zabawy i w ciągu tych 3 dni osiągasz więcej niż przez kilka lat pracy. Nie musiałem umieć aktorstwa, żeby przyjść. Nie muszę być aktorem, żeby doświadczyć, jak bardzo przydatne w moim życiu są zajęcia Janka.

psycholog, coach

— Janusz Wasilewski - 44 lata,

właściciel firmy, ojciec dwóch synów

Mam swoją firmę i jestem ojcem dwóch synów. Nigdy nie spodziewałem się, że zajęcia aktorskie z Jankiem będą miały tak znaczący wpływ na moje życie prywatne, jak i zawodowe. Nauczyłem się wydobywać z siebie przeróżne stany emocjonalne. Nauczyłem się w pełni bawić i w towarzystwie opowiadanie dowcipów przychodzi mi z o wiele większą łatwością. Nauczyłem się korzystać z głosu, umiem krzyknąć jeśli to potrzebne. Zyskałem elastyczność i dowiedziałem się o sobie rzeczy, o których nie miałem pojęcia.Odkrycie ich pozwoliło mi na zdecydowanie lepsze i efektywniejsze kontakty biznesowe. Pewność siebie, otwartość i komunikatywność - to dla mnie najważniejsze elementy, które dostałem od Janka. Jest on ciepły, serdeczny a zarazem prowokuj Cię do przekraczania granic.

HARMONOGRAM

SZKOLENIA

Rozpoczęcie zajęć w terenie (bez względu na pogodę)


Śniadanie


Praktyka (ćwiczenia) pierwsze wejście na scenę, mowa ciała


Przerwa


Zajęcia praktyczne – emisja głosu, oddech


Obiad


Praktyka (ćwiczenia werbalne i niewerbalne, połączenie)


Praca nad głosem, wyrażanie emocji, nagrywanie


Przerwa


Etiudy na wybranych tekstach, które otrzymacie po zapisaniu się na szkolenie. Zakończenie o godzinie – Bóg raczy wiedzieć.

Rozpoczęcie zajęć w terenie (bez względu na pogodę)


Śniadanie


Ćwiczenie wchodzenia i rozpoczęcia własnego wystąpienia


Przerwa


Praca nad kreatywnością i wyobraźnią


Obiad


Występy na scenie , przedstawienia, feedback Zakończenie o godzinie – Bóg raczy wiedzieć. Po występach –szczęśliwy powrót do domu bo będziesz już innym człowiekiem.

7:00


8:30


10:00


11:30


12:00


14:00


15:30


17:00


18:45


19:00

7:00


8:30


10:00


11:30


12:00


14:00


15:30

DŹIEŃ 1

DŹIEŃ 2

ZAREZERWUJ MIEJSCE

NA SZKOLENIU

Termin szkolenia: 7-8.03.2020

Miejsce szkolenia: Łódź, Multikino ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5

CENA - 1000 zł brutto